Poznaj tabor
Repiński transport

Repiński Transport w Kościerzynie jest stale rozwijającą się firmą, dlatego posiadamy nowoczesny tabor pojazdów spełniający oczekiwania naszych Klientów. Obecnie dysponujemy ponad 70 samochodami ciężarowymi o ładowności do 28 ton oraz kubaturze do 92m3, a także cysternami o pojemności do 32m3. Wszystkie pojazdy wyposażone są w system nawigacji GPS, co pozwala na stałe monitorowanie przewożonych ładunków i zwiększenie bezpieczeństwa transportu.

Ponadto, posiadamy naczepy typu:

Ruchoma podłoga

cysterny

Wywrotki

Plandeki

Repiński Transport w Kościerzynie korzysta z nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które ułatwiają pracę wszystkim działom firmy. Naszym kierowcom udostępniamy karty paliwowe tankpool24 card+drive Polska, dzięki czemu mogą oni szybko i bezproblemowo dokonywać tankowania paliw, co pozwala na oszczędność czasu i zwiększenie efektywności transportu.

Możesz na nas polegać

Nasi spedytorzy są dostępni 24/7.
Bezpieczeństwo i rzetelność to u nas podstawa!

Darmowa
wycena

W Repiński Transport w Kościerzynie oferujemy darmową wycenę transportu dla naszych potencjalnych klientów. Aby uzyskać wycenę, można skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.