Transport
do Belgii

Nasza oferta transportowa to również atrakcyjne rozwiązania w zakresie przewozu ładunków do Belgii. Bogata flota, jak również doskonale dopracowany system planowania dostaw, pozwala nam na regularny transport do Belgii obejmujący najróżniejsze rodzaje ładunków. Dbając o szeroki zakres usług zapewniamy zarówno transport ładunków drobnicowych, jak i wielkogabarytowych. Każdy nasz Klient znajdzie u nas indywidualna ofertę dopasowaną do jego oczekiwań i potrzeb. Działamy również w systemie dedykowanym i ekspresowym, aby zadbać o kompleksowe podejście do zróżnicowanych spraw naszych Klientów. Dzięki bogatej ofercie i doskonale zaplanowanej spedycji oferujemy bardzo atrakcyjne ceny dostosowane zarówno do wagi jak i rozmiarów każdego ładunku.

Co nas wyróżnia? ​

Przewóz artykułów spożywczych wiąże się z restrykcyjnymi wymaganiami dlatego zapewniamy naszym partnerom:

Dlaczego Repiński transport?

Relacje Belgia-Polska oraz Polska-Belgia to regularny kierunek naszych tras, dlatego też nasi Klienci mogą liczyć na szybką realizację transportu dowolnych ładunków. Konkurencyjna wycena naszych usług transportowych, dopasowane do indywidualnych potrzeb danego przewozu pojazdy, jak również możliwość transportu bardzo ciężkich ładunków, pozwala nam zadbać o każdą potrzebę naszych Klientów.

Nasz wyspecjalizowany zespół kierowców, spedytorów i logistyków daje naszym mniejszym, indywidualnym Klientom, jak również wielkim firmom stawiającym na długofalową współpracę zyskać maksymalną satysfakcję. Każdy ładunek powierzony w nasze ręce i transportowany do Belgi, jak również innych krajów Europy jest w pełni bezpieczny i zawsze trafia na miejsce dostawy szybko, sprawnie, bez zbędnej zwłoki – dbamy o stały monitoring trasy ładunków. Jesteśmy przekonani że współpraca z nami to rentowne przedsięwzięcie, które dać może obopólne korzyści. Sumienność, terminowość i profesjonalizm w każdym naszym działaniu potwierdzają nasi wierni Klienci. Nasza oferta nieustannie poszerzana jest o nowe rozwiązania, dlatego żaden Klient nie odejdzie od nas z kwitkiem.

Możesz na nas polegać

Nasi spedytorzy są dostępni 24/7.
Bezpieczeństwo i rzetelność to u nas podstawa!

Darmowa
wycena

W Repiński Transport w Kościerzynie oferujemy darmową wycenę transportu dla naszych potencjalnych klientów. Aby uzyskać wycenę, można skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.