Transport
do Słowacji

Transport ciężarowy do Słowacji należy do jednego z wielu kierunków destynacji naszych pojazdów. Oferujemy kompleksowe wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających zleceń przewozu ładunków na trasie Słowacja-Polska oraz Polska-Słowacja, dbając o najwyższą jakość usług, przy możliwie najbardziej konkurencyjnych cenach. Dynamiczny rozwój przedsiębiorstw sprawia, że rejony środkowej Europy stanowią coraz częstszy kierunek naszych dostaw, dlatego też staramy się wyjść naprzeciw wymaganiom naszych Klientów, oferując kompleksowe usługi w tym zakresie. Każdy nasz transport przeprowadzany jest na bazie starannego planowania, szybko, sprawnie i w pełni bezpiecznie. Organizacja transportu do Słowacji obejmuje zarówno potrzeby mniejszych firm i indywidualnych Klientów, jak również dużych firm, z którymi współpracujemy od lat. Realizujemy zarówno jednorazowe przewozy, jak również serie i regularny transport.

Co nas wyróżnia? ​

Przewóz artykułów spożywczych wiąże się z restrykcyjnymi wymaganiami dlatego zapewniamy naszym partnerom:

Dlaczego Repiński transport?

Relacje Słowacja-Polska oraz Polska-Słowacja to regularny kierunek naszych tras, dlatego też nasi Klienci mogą liczyć na szybką realizację transportu dowolnych ładunków. Konkurencyjna wycena naszych usług transportowych, dopasowane do indywidualnych potrzeb danego przewozu pojazdy, jak również możliwość transportu bardzo ciężkich ładunków, pozwala nam zadbać o każdą potrzebę naszych Klientów.

Nasz wyspecjalizowany zespół kierowców, spedytorów i logistyków daje naszym mniejszym, indywidualnym Klientom, jak również wielkim firmom stawiającym na długofalową współpracę zyskać maksymalną satysfakcję. Każdy ładunek powierzony w nasze ręce i transportowany do Słowacji, jak również innych krajów Europy jest w pełni bezpieczny i zawsze trafia na miejsce dostawy szybko, sprawnie, bez zbędnej zwłoki – dbamy o stały monitoring trasy ładunków. Jesteśmy przekonani że współpraca z nami to rentowne przedsięwzięcie, które dać może obopólne korzyści. Sumienność, terminowość i profesjonalizm w każdym naszym działaniu potwierdzają nasi wierni Klienci. Nasza oferta nieustannie poszerzana jest o nowe rozwiązania, dlatego żaden Klient nie odejdzie od nas z kwitkiem.

Możesz na nas polegać

Nasi spedytorzy są dostępni 24/7.
Bezpieczeństwo i rzetelność to u nas podstawa!

Darmowa
wycena

W Repiński Transport w Kościerzynie oferujemy darmową wycenę transportu dla naszych potencjalnych klientów. Aby uzyskać wycenę, można skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.