Repiński transport

Jesteśmy profesjonalną firmą transportową. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie transportu różnego rodzajów towarów. Klientom oferujemy usługi transportu krajowego oraz transportu międzynarodowego. Główna baza logistyczna zlokalizowana jest w Kościerzynie, 50 km od Gdańska.

Filozofia biznesowa oparta jest o następujące wartości: profesjonalizm, wysoka jakość, punktualność i bezpieczeństwo. Są one odzwierciedleniem mocnych stron naszej firmy i przejawiają się w sposobie realizacji powierzonych nam zleceń.

oznacza dla nas zaangażowanie ponadprzeciętnej ilości wysiłku, czasu i uwagi, aby efekty naszej pracy w najwyższym możliwym stopniu spełniały stawiane przed nami oczekiwania. Dlatego też stale inwestujemy w rozwój kompetencji naszych pracowników oraz w najlepszy sprzęt.

 staramy się jak najdokładniej określić termin dotarcia ich ładunku na miejsce docelowe, biorąc pod uwagę wszystkie możliwe trudności na drodze. Ponadto, zainwestowaliśmy w nowoczesny sprzęt umożliwiający stały kontakt z kierowcami Repiński Transport oraz monitorowanie ładunku w oparciu o system nawigacji satelitarnej.

Nasza filozofia - quality on time

Ekologia

Jesteśmy firmą społecznie odpowiedzialną. W podejmowanych przez nas działaniach pamiętamy o ochronie środowiska naturalnego. Dlatego też korzystamy przede wszystkim z najnowszej floty transportowej przystosowanej do jak najmniejszego zużycia paliwa oraz niskiej produkcji zanieczyszczeń.

Kierowcy Repiński Transport biorą udział w szkoleniach dotyczących ekonomicznej jazdy i redukcji spalin samochodowych. Co ważne, wszystkie pojazdy Repiński Transport spełniają europejskie normy dotyczące emisji spalin samochodów ciężarowych.

Repiński transport
w liczbach

0
Nowoczesnych pojazdów
W Repiński Transport posiadamy bogato wyposażony tabor pojazdów, który pozwala nam na zaspokojenie potrzeb transportowych różnego rodzaju ładunków.
0
Obsługiwanych tras

Posiadamy doświadczenie w przewozie ładunków międzynarodowych oraz znamy przepisy celne i transportowe obowiązujące w różnych krajach.

0
Zadowolonych klientów

Dążymy do zadowolenia naszych klientów poprzez świadczenie wysokiej jakości usług transportowych i spedycyjnych.

0
dostarczonych towarów
Przykładamy ogromną wagę do jakości transportu. Nasze pojazdy są regularnie serwisowane i modernizowane, aby zapewnić bezpieczeństwo i niezawodność transportu.