Transport
do Holandii

Transport do Holandii to jeden z wielu rodzajów przewozów w Europie dostępnych w naszej ofercie. Nasz doświadczony zespół kierowców i spedytorów zapewnia kompleksowe wsparcie zarówno na trasach Polska-Holandia, jak i Holandia-Polska, dbając o najwyższą jakość, bezpieczeństwo i sprawność dostaw. Jako firma transportowo-spedycyjna z wieloletnim stażem jesteśmy w stanie zaoferować usługi w szerokim wachlarzu opcji. Każdy nasz Klient znajdzie u nas wsparcie w transporcie najróżniejszych typów ładunków, zarówno małych jak i wielkogabarytowych. Przekazane w nasze ręce przesyłki trafiają w miejsce docelowe w Holandii bez zbędnej zwłoki. Transportujemy ładunki drobnicowe, całopojazdowe, dłużycowe, jak i w systemie dedykowanym czy ekspresowym.

Co nas wyróżnia? ​

Przewóz artykułów spożywczych wiąże się z restrykcyjnymi wymaganiami dlatego zapewniamy naszym partnerom:

Dlaczego Repiński transport?

Relacje Holandia-Polska oraz Polska-Holandia to regularny kierunek naszych tras, dlatego też nasi Klienci mogą liczyć na szybką realizację transportu dowolnych ładunków. Konkurencyjna wycena naszych usług transportowych, dopasowane do indywidualnych potrzeb danego przewozu pojazdy, jak również możliwość transportu bardzo ciężkich ładunków, pozwala nam zadbać o każdą potrzebę naszych Klientów.

Nasz wyspecjalizowany zespół kierowców, spedytorów i logistyków daje naszym mniejszym, indywidualnym Klientom, jak również wielkim firmom stawiającym na długofalową współpracę zyskać maksymalną satysfakcję. Każdy ładunek powierzony w nasze ręce i transportowany do Holandi, jak również innych krajów Europy jest w pełni bezpieczny i zawsze trafia na miejsce dostawy szybko, sprawnie, bez zbędnej zwłoki – dbamy o stały monitoring trasy ładunków. Jesteśmy przekonani że współpraca z nami to rentowne przedsięwzięcie, które dać może obopólne korzyści. Sumienność, terminowość i profesjonalizm w każdym naszym działaniu potwierdzają nasi wierni Klienci. Nasza oferta nieustannie poszerzana jest o nowe rozwiązania, dlatego żaden Klient nie odejdzie od nas z kwitkiem.

Możesz na nas polegać

Nasi spedytorzy są dostępni 24/7.
Bezpieczeństwo i rzetelność to u nas podstawa!

Darmowa
wycena

W Repiński Transport w Kościerzynie oferujemy darmową wycenę transportu dla naszych potencjalnych klientów. Aby uzyskać wycenę, można skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.