Transport
do Niemiec

Transport do Niemiec to jeden z kierunków, który obieramy praktycznie każdego dnia. Nasze usługi na relacji Polska-Niemcy realizujemy zapewniając najwyższą jakość i płynność. Oferta przewozu ładunków skierowana jest zarówno do większych firm, które potrzebują regularnego wsparcia transportowego, jak również dla Klientów indywidualnych, którym zależy na jednorazowym transporcie. Na trasie do Niemiec wykorzystujemy najróżniejsze pojazdy z naszej floty, dlatego każdy ładunek przewożony jest w najbardziej optymalny i dopasowany do jego potrzeb sposób. Oferujemy przewóz drobnicowy w doładunku, jak również przewóz całościowy w tym w większych pojazdach. Dbając o satysfakcję naszych Klientów, jesteśmy w stanie przetransportować w zasadzie każdy ładunek w dowolne miejsce na mapie naszych zachodnich sąsiadów.

Co nas wyróżnia? ​

Przewóz artykułów spożywczych wiąże się z restrykcyjnymi wymaganiami dlatego zapewniamy naszym partnerom:

Dlaczego Repiński transport?

Relacje Niemcy-Polska oraz Polska-Niemcy to regularny kierunek naszych tras, dlatego też nasi Klienci mogą liczyć na szybką realizację transportu dowolnych ładunków. Konkurencyjna wycena naszych usług transportowych, dopasowane do indywidualnych potrzeb danego przewozu pojazdy, jak również możliwość transportu bardzo ciężkich ładunków, pozwala nam zadbać o każdą potrzebę naszych Klientów.

Nasz wyspecjalizowany zespół kierowców, spedytorów i logistyków daje naszym mniejszym, indywidualnym Klientom, jak również wielkim firmom stawiającym na długofalową współpracę zyskać maksymalną satysfakcję. Każdy ładunek powierzony w nasze ręce i transportowany do Niemiec, jak również innych krajów Europy jest w pełni bezpieczny i zawsze trafia na miejsce dostawy szybko, sprawnie, bez zbędnej zwłoki – dbamy o stały monitoring trasy ładunków. Jesteśmy przekonani że współpraca z nami to rentowne przedsięwzięcie, które dać może obopólne korzyści. Sumienność, terminowość i profesjonalizm w każdym naszym działaniu potwierdzają nasi wierni Klienci. Nasza oferta nieustannie poszerzana jest o nowe rozwiązania, dlatego żaden Klient nie odejdzie od nas z kwitkiem.

Możesz na nas polegać

Nasi spedytorzy są dostępni 24/7.
Bezpieczeństwo i rzetelność to u nas podstawa!

Darmowa
wycena

W Repiński Transport w Kościerzynie oferujemy darmową wycenę transportu dla naszych potencjalnych klientów. Aby uzyskać wycenę, można skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.