Transport ciężarowy do Włoch i innych rejonów Europy to nasza specjalność, dlatego poruszanie się po trasach z najróżniejszymi ładunkami jest naszym chlebem codziennym. Oferta naszych usług transportowych pozwala nam zadbać o kompleksowe wsparcie w transporcie na trasach Polska-Włochy, Włochy-Polska, jak również na wszelkich innych połączenia w obrębie Europy. Zapotrzebowanie na transport w tej części naszego kontynentu nie maleje, dlatego też zadbaliśmy o organizację sprawnych i niezawodnych transportów na najwyższym możliwie poziomie. Jesteśmy w stanie transportować ładunki do kilkudziesięciu ton o różnych gabarytach, w tym o niestandardowych wymiarach, dlatego każdy nasz Klient znajdzie u nas wsparcie i doradztwo w zakresie przewozu.

Świadczenie usług na najwyższym możliwie poziomie to nasz standard, który zapewnia szeroki wachlarz pojazdów ciężarowych naszej floty, wysokiej klasy sprzęt, doświadczona i wyspecjalizowana w logistyce, spedycji i transporcie załoga, jak również profesjonalne podejście do powierzanych nam zadań. Realizujemy transport do Włoch zarówno ładunków drobnicowych, jak również wielkogabarytowych czy niestandardowych, w różnych systemach. Każdy nasz Klient traktowany jest indywidualnie, a my dopasowujemy najbardziej optymalne warianty transportu do potrzeb danego ładunku. Dzięki doskonałej organizacji i przygotowaniu, gwarantujemy także maksymalne bezpieczeństwo powierzanych nam towarów.

Transport do Włoch realizowany przez naszą firmę to wysoka jakość w atrakcyjnej cenie. Dbamy o płynność i maksymalnie szybkie terminy dostaw, a przy tym pełną zgodność z aktualnymi przepisami i normami transportu międzynarodowego. Cały proces przewozów realizujemy kompleksowo – od zaplanowania i doboru taboru, przez załadunek i trasę po rozładunek w miejscy docelowym we Włoszech.

Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia do świadczenia usług transportu międzynarodowego, a nasz tabor dostosowany jest do standardów międzynarodowych. Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie wyszkolonego zespołu spedytorów Repiński Transport w zakresie organizacji i realizacji transportu.

Dysponujemy 60 samochodami o ładowności do 28 ton i kubaturze do 92m3.

Gwarantujemy bezpieczny i punktualny transport różnego rodzaju towarów.

transport do włoch