Debiut samochodu Smokey and the Bandit + sesja zdjęciowa!

📸To nie był przypadek, że sesję zdjęciową zaplanowaliśmy na ten sam dzień, co premierę naszego Smokey and the Bandit. 🤠Ten samochód zasługiwał na to, żeby przywitać go godnie na drodze. 🚛Premiery nowych samochodów wychodzących spod naszych skrzydeł miewamy w ostatnim czasie często. Nie mogliśmy jak zazwyczaj po prostu pokazać go Wam, tak jak inne samochody, które wyjeżdżają z naszego warsztatu. To już było. To już widzieliście. Tym razem chcieliśmy zrobić coś wyjątkowego, coś ekstra.
💥Chcielibyśmy Was zaskakiwać, dlatego zakończmy ten tydzień efektami profesjonalnej sesji zdjęciowej z Bandytą oraz z gościnnym udziałem przyjaciółki naszej firmy. Zależy nam na Was, naszych odbiorcach i Waszej opinii, dlatego chcemy poznać Wasze zdanie na temat najnowszego projektu auta Repiński Transport. Jak jest? Jest dobrze?
________________
P.S. 🔍Dziewczyny, dlaczego tak niewiele z Was pracuje w transporcie? Zawód kierowcy nie jest wyłącznie dla mężczyzn. Naszym marzeniem jest to, że w przyszłości przestaniemy dzielić zawody na damskie i męskie. Znacie dziewczynę- kierowcę ciężarówki? Oznaczcie ją w poście. Chętnie zaczniemy obserwować ich poczynania w mediach społecznościowych

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *