Pierwszy nowy projekt tego roku

👶Nasze nowe dziecko, chwilę po narodzinach. Pierwszy projekt tego roku. Tym razem czujemy powiew świeżości. Dla odmiany to nie Scania, a Volvo.
_____________________
♦️A Wy jesteście team Scania czy Volvo? Jakiej marki samochody chętniej zobaczylibyście we flocie Repiński Transport?
Dajcie nam znać w komentarzu

Życzenia świąteczne i noworoczne

🎄Nadszedł ten dzień. ⭐️Niedługo zaświeci pierwsza gwiazda. To dzisiaj większość z nas zasiądzie do wigilijnej kolacji z najbliższymi.
Przyjmijcie od nas najszczersze życzenia!
_______________________
👉Zdrowia, pomyślności i spokoju, a także mocy prezentów oraz szczęśliwego nowego roku, wszystkim klientom, współpracownikom i fascynatom naszej marki życzy zespół Repiński Transport.
_______________________
🎅Tym, którzy z uwagi na obecną sytuację nie powrócili na święta do domu, życzymy szybkiego powrotu do kraju!

Mikołajki w Repiński Transport + Konkurs

🌲𝐔𝐰𝐚𝐠𝐚 𝐊𝐨𝐧𝐤𝐮𝐫𝐬! HoHoHo.🎅 z okazji Mikołajek rozdaliśmy aż 50 kalendarzy trójdzielnych Repiński Transport na 2021 rok.

Konkurs został już rozstrzygnięty, a zwycięzcy wybrani.

Zachęcamy do obserwowania nas w mediach społecznościowych, aby dowiadywać się o następnych konkursach z nagrodami!

 

Debiut samochodu Smokey and the Bandit + sesja zdjęciowa!

📸To nie był przypadek, że sesję zdjęciową zaplanowaliśmy na ten sam dzień, co premierę naszego Smokey and the Bandit. 🤠Ten samochód zasługiwał na to, żeby przywitać go godnie na drodze. 🚛Premiery nowych samochodów wychodzących spod naszych skrzydeł miewamy w ostatnim czasie często. Nie mogliśmy jak zazwyczaj po prostu pokazać go Wam, tak jak inne samochody, które wyjeżdżają z naszego warsztatu. To już było. To już widzieliście. Tym razem chcieliśmy zrobić coś wyjątkowego, coś ekstra.
💥Chcielibyśmy Was zaskakiwać, dlatego zakończmy ten tydzień efektami profesjonalnej sesji zdjęciowej z Bandytą oraz z gościnnym udziałem przyjaciółki naszej firmy. Zależy nam na Was, naszych odbiorcach i Waszej opinii, dlatego chcemy poznać Wasze zdanie na temat najnowszego projektu auta Repiński Transport. Jak jest? Jest dobrze?
________________
P.S. 🔍Dziewczyny, dlaczego tak niewiele z Was pracuje w transporcie? Zawód kierowcy nie jest wyłącznie dla mężczyzn. Naszym marzeniem jest to, że w przyszłości przestaniemy dzielić zawody na damskie i męskie. Znacie dziewczynę- kierowcę ciężarówki? Oznaczcie ją w poście. Chętnie zaczniemy obserwować ich poczynania w mediach społecznościowych

Halloween w Repiński Transport

🎃☠️𝐂𝐮𝐤𝐢𝐞𝐫𝐞𝐤 𝐚𝐥𝐛𝐨 𝐩𝐬𝐢𝐤𝐮𝐬?! 👻🕷
______________________________________
Dekoracje w kształcie dyń, szkieletów, nietoperzy, a także lampiony i świeczki zagościły już w naszym biurze i budują ciekawy nastrój.
👉Nie mogliśmy odmówić sobie zrobienia dekoracji nie tylko w naszym biurze ale także w samochodach.🕷🦇
📌Obchodzicie to święto, czy wręcz odwrotnie?

Aquaman już na drodze

 

💥Stało się! Pamiętacie czarną Scanię, którą niedawno pokazywaliśmy Wam w naszych mediach społecznościowych? Przestała być czarna 😎
🦸‍♂️Nasz nowy projekt właśnie wyjeżdża na ulicę i tak jak kilkoro Was przewidziało, nowy samochód jest z wizerunkiem Aquamana.
Mamy nadzieję, że widać że sʇɐɾǝɯʎ uɐ ƃłoʍıǝ, aby każdy projekt był wyjątkowy i dopracowany. 🚛
📲Tymczasem zachęcamy Was do zobaczenia naszych relacji, gdzie możecie zapoznać się z poszczególnymi etapami prac nad tą ciężarówką

Tydzień Sin City

🚛 𝐒𝐢𝐧 𝐂𝐢𝐭𝐲 to jeden z naszych ulubionych projektów i jeden z najpiękniejszych zestawów, którymi przewozimy Wasze ładunki. Uwielbiamy go i chcemy, żebyście też go polubili, tak jak my, dlatego rozkład jazdy jest taki:
✅przygotowujemy dla Was nowy film na Youtube z krótką prezentacją modelu Sin City od Tekno🎬
✅robimy to dlatego, żeby pokazać Wam nagrodę, która będzie do wygrania w konkursie na naszych mediach społecznościowych🏆
✅Następnie opublikujemy post konkursowy i kilka dni później rozlosujemy nagrodę.
🥳Chcielibyście wygrać taki model Sin City do postawienia na półce?

Konkurs – wygraj Tekno Sin City

🎯𝐔𝐰𝐚𝐠𝐚 𝐊𝐨𝐧𝐤𝐮𝐫𝐬! 🔥Wygraj Model Tekno Sin City od Repiński Transport.
“Sin City” to w tłumaczeniu “miasto grzechu”, dlatego zadanie konkursowe będzie nawiązywało do “grzeszków”, których popełnianie sprawia Wam przyjemność.
__________________
Co trzeba zrobić?
✅Upewnij się, że jesteś obserwatorem konta Repiński Transport na 𝐅𝐚𝐜𝐞𝐛𝐨𝐨𝐤𝐮 lub/i 𝐈𝐧𝐬𝐭𝐚𝐠𝐫𝐚𝐦𝐢𝐞.
✅ Krótko (w max. trzech zdaniach) odpowiedz w komentarzu pod tym postem jakie są Twoje “𝗺𝗮ł𝗲 𝗴𝗿𝘇𝗲𝘀𝘇𝗸𝗶”.
✅ Możesz oznaczyć osobę lub osoby, którym najbardziej one przeszkadzają.
__________________
Zgłoszenia przyjmujemy do środy 𝟐𝟖.𝟏𝟎.𝟐𝟎𝟐𝟎. Spośród wszystkich odpowiedzi udzielonych pod postami konkursowymi na Facebooku i Instagramie wyłonimy zwycięzcę i ogłosimy go w naszych mediach społecznościowych w piątek 𝟑𝟎.𝟏𝟎.𝟐𝟎𝟐𝟎.
Regulamin konkursu znajduje się w poście z dnia 21.10.2020 na naszym Facebooku.
Powodzenia!

Nowy projekt – Game Over II

🚛Dopiero co jedna Scania wjeżdżała do warsztatu na “mały tutning”, a już możecie ją spotkać na drodze, przystosowaną do pracy w 𝐑𝐞𝐩𝐢ń𝐬𝐤𝐢 𝐓𝐫𝐚𝐧𝐬𝐩𝐨𝐫𝐭 i co ciekawe, już niedługo będziemy mogli Wam pokazać następną premierę auta, które właśnie zajęło miejsce w warsztacie tej białej Scanii R500.🥳
☠️Często pytacie nas 𝐝𝐥𝐚𝐜𝐳𝐞𝐠𝐨 𝐝𝐞𝐜𝐲𝐝𝐮𝐣𝐞𝐦𝐲 𝐬𝐢ę 𝐧𝐚 𝐦𝐨𝐭𝐲𝐰𝐲 𝐳𝐰𝐢ą𝐳𝐚𝐧𝐞 𝐳𝐞 ś𝐦𝐢𝐞𝐫𝐜𝐢ą i dlaczego tak często występują one na naszych samochodach. Odpowiedź jest prosta.
❌Można nie być fanem serii komiksów Marvela, ❌można nie lubić animowanych postaci, ❌motywów historycznych, ale śmierć zawsze jest i będzie ponadczasowa, bo chociaż brzmi to dość górnolotnie, dotyczy ona nas wszystkich i ten motyw nigdy nie wyjdzie z mody.

Świętujmy razem dzień kawy

Może być gorąca lub 🧊mrożona, 🍼z mlekiem, ⬛️czarna, z 🥄cukrem lub bez, włoska, z ekspresu, sypana, rozpuszczalna, z pianką, mielona, w ziarnach, z kofeiną, bezkofeinowa.
🔎Już wiecie o czym mowa?
🚙Kawa dla kierowcy jest jak paliwo dla samochodu. Bez niej wstawanie wcześnie rano i praca na najwyższych obrotach jest prawie niemożliwa. Dlaczego o tym wspominamy?
☕️Dzisiaj Światowy Dzień Kawy! Uczcijmy go kubkiem pysznej małej czarnej, albo takiej jaką najbardziej lubicie.
🧐Ile kaw już dzisiaj wypiliście?