zapytaj doradcęOferta

Od ponad 20  lat oferujemy naszym Klientom profesjonalne usługi transportowe. Specjalizujemy się w transporcie materiałów sypkich i transporcie artykułów oraz półproduktów spożywczych cysternami.

Zadowolenie Klientów jest dla nasz najważniejsze. Pozwala udowadniać sobie oraz firmom korzystających z naszych usług, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Przyjmując zlecenie, staramy się zawsze doprowadzić je do końca. Wszystko to sprawia, że cieszymy się zaufaniem wielu firm.

Dysponujemy nowoczesnym, specjalistycznym taborem, który zapewnia bezpieczeństwo dla przewożonego ładunku.
Za przewóz towarów odpowiedzialni są w pełni wykwalifikowani pracownicy o wieloletnim doświadczeniu w branży transportowej, którzy posiadają wszelkie niezbędne kwalifikacje.

Świadczymy usługi transportu krajowego na terenie Polski, oraz transportu międzynarodowego na terytorium Unii Europejskiej.

Transport materiałów sypkich

transport_materialow_sypkich_repinski_c.jpg

Dysponujemy 50 samochodami o ładowności do 28 ton i kubaturze do 92m3. Są one wyposażone w system nawigacji GPS, który umożliwia stały monitoring przewożonego ładunku.

Podejmujemy współpracę z dużymi firmami budowlanymi, hutami szkła i drobnymi przedsiębiorcami oraz rolnikami w zakresie odbioru i przewozu płodów rolnych. Każdy klient jest dla nas ważny i jego zlecenie traktujemy z należytą uwagą.

Transport materiałów sypkich wymaga szczególnej ostrożności na drodze przejazdu dlatego nasi kierowcy posiadają niezbędne kursy prowadzenia samochodów z naczepami, ładunki są ubezpieczone, a samochody wyposażone są w system nawigacji GPS, który umożliwia stały monitoring.

Specjalizujemy się w transporcie:

Transport artykułów oraz półproduktów spożywczych cysternami

transpot_cysternami_repinski.jpg

Dysponujemy nowoczesnym, specjalistycznym taborem, który zapewnia bezpieczeństwo dla przewożonego ładunku.

W naszej flocie znajdują się ekologiczne ciągniki siodłowe najnowszej generacji z cysternami jedno, trzy i czterokomorowymi o pojemności do 32 m3. Wszystkie samochody wyposażone są w system nawigacji GPS, dzięki czemu przewożone ładunki mogą być stale monitorowane.

W tro­sce o naj­wyż­szą jakość trans­portu Pań­stwa pro­duk­tów nasze cysterny posia­dają nie­zbędne wypo­sa­że­nie obej­mujące m.in. pompy hydrau­liczne lub elek­tryczne, kom­pre­sory, wiele rodzai złą­czek oraz węże o łącznej dłu­go­ści 12 m.

Specjalizujemy się w transporcie artykułów oraz półproduktów spożywczych takich jak:gmpplus.jpg

 


zapytaj o ofertę

Transport międzynarodowy

tel. kom.: +48 783 600 400 - kontakt w języku polskim, niemieckim
tel. kom.: +48 783 600 900 - kontakt w języku angielskim, niemieckim, holenderskim, francuskim
e-mail: spedycja@repinski.pl
e-mail: info@repinski.pl

Transport krajowy

tel. kom.: +48 783 600 500 - kontakt w języku polskim, angielskim
tel. kom.: +48 783 600 200 - kontakt w języku polskim, angielskim
e-mail: transport@repinski.pl